Wydarzenia 2008-09

I miejsce w ogólnopolskim konkursie Ekozespoły

Miło nam poinformować, że Przedszkole nr 4 za działania ekologiczne otrzymało I nagrodę
w ogólnopolskim konkursie " Program ekozespołów, czyli szkolna kampania ekologicznego stylu życia".

W konkursie oceniana była różnorodność podejmowanych przez przedszkole działań, (działania skupiały się w następujących obszarach: odpady, energia, woda, zakupy, podróżowanie i ochrona przyrody) oraz współpraca z samorządem lokalnym.
W konkursie oceniano także staranność przygotowania sprawozdania z działań  popartego dokumentacją fotograficzną.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy odbywał się regionalnie i był nadzorowany przez ośrodek koordynacyjny w Rzeszowie. Drugi zaś - to etap ogólnopolski, na który zgłaszane były najlepsze prace
z danego regionu.

Wręczenie nagród odbyło się 28 listopada w Siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Przedszkole otrzymało bon o wartości 3 tys. złotych za który może zamówić wybrane produkty.
Są to m. in. ekokompostowniki, stojaki na rowery, stojaki na worki do selektywnej zbiórki odpadów, żarówki energooszczędne.

Strona główna  | O nas | Przedszkolaki | Absolwenci | Nasz Cel | Programy | Wydarzenia | Sukcesy i osiągnięcia |
|Ekologia i zdrowie | Kącik Rodzica

2004 (c) by Goldberg